Toggle navigation
Kyiv, Zhylyanska, 41А
bg
en
ua
pl
График
тренировки
Треньори
Цени
095 186 15 76
Запиши се
Beauty
Kitchen & Bar
Shop
вход
bg
en
ua
pl
вт
30
ср
1
чт
2
пт
3
сб
4
нд
5
пн
6
вт
7
ср
8
чт
9
пт
10
сб
11
нд
12
пн
13
вт
14
ср
15
чт
16
пт
17
сб
18
нд
19
пн
20
Зал 1
Зал 2
Зал 3
Зал 4
Зал 5
str. Osvity 5 (Stadium)
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
TRX
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Hatha yoga
08:45 - 09:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
11:30
11:45
TRX
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:45
Power
12:45 - 13:40 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Hatha yoga
13:00 - 13:55 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Recovery
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Stretching
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
15:45
Cycle
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
16:00
Hot Ass
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:30
Climb
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:45
Boxing
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
17:15
Cycle
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
Cycle
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:15
Cycle
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Barre
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:45
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Stretching
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:30
Power
07:30 - 08:25 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
07:45
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:15
Power yoga
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
08:45
Games
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:00
Cycle
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Barre Classic
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:30
Hot Ass
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Animal
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
10:15
Power yoga
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
10:45
TRX
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Climb
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:00
Cycle
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:15
Hot Ass
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Barre
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre Classic
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:00
TRX
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
15:15
Boxing
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
16:00
Games
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
16:15
Boxing
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
17:30
17:45
Hatha yoga
17:45 - 18:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
18:00
Hot Ass
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
Barre TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:45
Boxing UA
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
19:00
Barre Classic
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
19:15
Games
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
19:30
19:45
Boxing UA
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
20:00
Power yoga
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:15
TRX
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
20:30
Cycle
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:45
21:00
21:15
Hot Ass
21:15 - 22:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
21:30
21:45
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:45
Stretching
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
10:15
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Hot Ass
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
11:45
Climb
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
12:15
TRX
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
Hot Ass
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:00
Animal
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
14:15
TRX
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:00
Hatha yoga
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
15:15
Power
15:15 - 16:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
16:00
Cycle
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
16:15
Stretching
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Recovery
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:45
Cycle
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:15
Boxing
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
18:45
Barre
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
19:00
Cycle 60 min
19:00 - 20:00 (60 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:15
Hot Ass
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:45
Barre Classic
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
20:00
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
20:45
21:00
21:15
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
07:30
Climb
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Power 100
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Stretching
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Barre Classic
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:30
Hot Ass
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:45
Games
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
11:15
DJ Ride
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:30
Climb
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:45
Cycle
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
13:30
Climb
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
15:00
15:15
Hot Ass
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:30
Barre
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
16:00
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre Classic
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
16:45
Climb
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:00
Boxing UA
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
17:45
18:00
Power yoga
18:00 - 18:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
Boxing
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
18:15
Games
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
19:15
TRX
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
19:30
Barre Classic
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
19:45
Stretching
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
20:15
Power
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:30
Power yoga
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
21:15
21:30
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:30
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:00
Barre Classic
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
RUN
09:00 - 10:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Cycle
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
09:45
Boxing
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
10:00
Stretching
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:30
Games
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
Cycle
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
11:15
Animal
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
11:30
11:45
Games
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
14:00
Stretching
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
14:15
Hot Ass
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
14:45
Power
14:45 - 15:40 (55 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
16:00
Barre Classic
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
16:15
Hot Ass
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:30
16:45
Recovery
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
17:30
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
18:15
Hot Ass
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
18:30
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
19:15
19:30
19:45
Power
19:45 - 20:40 (55 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
20:00
Barre
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:15
20:30
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
SmartEggs Games
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
11:15
Power yoga
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:30
Barre Classic
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
12:45
Hot Ass
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
13:00
SmartEggs Cycle
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
Dance Mix
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:30
Recovery
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:15
CYCLE UA
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:30
Power yoga
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
15:45
SmartEggs Games
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
17:15
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
17:45
18:00
Boxing
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
SmartEggs TRX
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
18:15
18:30
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Cycle
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
07:45
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Barre Classic
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:45
Hot Ass
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:15
TRX
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:30
Barre
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
10:45
CYCLE UA
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:15
Power
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
11:45
Power 100
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
12:30
Hatha yoga
12:30 - 13:25 (55 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Hot Ass
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
14:00
GAMES UA
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
14:30
Climb
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
15:00
Power
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
15:30
Hot Ass
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:15
Barre TRX
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
17:00
17:15
Games
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
17:45
Animal
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:00
Stretching
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
19:00
Hatha yoga
19:00 - 19:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
19:15
Power
19:15 - 20:10 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
20:00
Climb
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
TRX
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Hatha yoga
08:45 - 09:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
11:30
11:45
TRX
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:45
Power
12:45 - 13:40 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Hatha yoga
13:00 - 13:55 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
5Q (5 Qualities)
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:30
Stretching
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
15:45
Cycle
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
16:00
Hot Ass
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:30
Climb
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:45
Boxing
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
17:15
Cycle
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
Cycle
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:15
Cycle
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Barre
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:45
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Stretching
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:30
Power
07:30 - 08:25 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
07:45
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:15
Power yoga
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
08:45
Games
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:00
Cycle
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Barre Classic
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:30
Hot Ass
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Animal
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
10:15
Power yoga
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
10:45
TRX
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Climb
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:00
Cycle
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:15
Hot Ass
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Barre
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre Classic
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
15:00
TRX
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
15:15
Boxing
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
16:00
Games
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
16:15
Boxing
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
17:30
17:45
Hatha yoga
17:45 - 18:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
18:00
Hot Ass
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:45
Boxing UA
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
19:00
Barre Classic
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
19:15
Games
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
19:30
19:45
Boxing UA
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
20:00
Power yoga
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:15
TRX
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
20:30
Cycle
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:45
21:00
21:15
Hot Ass
21:15 - 22:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
21:30
21:45
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:45
Stretching
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
10:15
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Hot Ass
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
11:45
Climb
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
12:15
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
Hot Ass
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:00
5Q (5 Qualities)
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:15
TRX
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:00
Hatha yoga
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
15:15
Power
15:15 - 16:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
16:00
Cycle
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
16:15
Stretching
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Recovery
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:45
Cycle
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:15
Boxing
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
18:45
Barre
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
19:00
Cycle
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
19:15
Hot Ass
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:45
Barre Classic
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
20:00
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
20:45
21:00
21:15
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
07:30
Climb
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
08:00
Barre Classic
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:30
Power 100
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Stretching
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:30
Hot Ass
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:45
5Q (5 Qualities)
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
11:15
DJ Ride
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:30
Climb
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:45
DJ Ride
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
13:30
Climb
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
15:00
15:15
Hot Ass
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:30
Barre
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
16:00
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre Classic
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
16:45
Climb
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:00
Boxing UA
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
17:45
18:00
Power yoga
18:00 - 18:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
Boxing
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
18:15
Games
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
19:15
TRX
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
19:30
Barre Classic
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
19:45
Stretching
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
20:15
Power
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:30
Power yoga
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
21:15
21:30
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:30
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:00
Barre Classic
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
RUN
09:00 - 10:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Cycle
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
09:45
Boxing
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
10:00
Stretching
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:30
Games
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
Cycle
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
11:15
Animal
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
11:30
11:45
Games
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
14:00
Stretching
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
14:15
Hot Ass
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
14:45
Power
14:45 - 15:40 (55 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
16:00
Barre Classic
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
16:15
Hot Ass
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:30
16:45
Recovery
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
17:30
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
18:15
Hot Ass
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
18:30
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
19:15
19:30
19:45
Power
19:45 - 20:40 (55 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
20:00
Barre
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:15
20:30
08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
11:15
Power yoga
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:30
Barre Classic
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
12:45
Hot Ass
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
Dance Mix
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:30
Recovery
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:15
CYCLE UA
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:30
Power yoga
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
15:45
Hot Ass
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
17:15
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
17:45
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
18:45
Stretching
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
19:00
Hot Ass
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
19:15
19:30
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
20:15
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Cycle
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
07:45
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Barre Classic
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:45
Hot Ass
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:15
TRX
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:30
Barre
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
10:45
CYCLE UA
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:15
Power
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:30
Brave Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
11:45
Power 100
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
12:30
Hatha yoga
12:30 - 13:25 (55 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Hot Ass
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
14:00
GAMES UA
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
14:30
Climb
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
15:00
Power
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
15:30
Hot Ass
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:15
Barre TRX
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
17:00
17:15
Games
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
17:45
Animal
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:00
Stretching
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
19:00
Hatha yoga
19:00 - 19:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
19:15
Power
19:15 - 20:10 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
20:00
Climb
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
TRX
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Hatha yoga
08:45 - 09:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
11:30
11:45
TRX
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:45
Power
12:45 - 13:40 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Hatha yoga
13:00 - 13:55 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
5Q (5 Qualities)
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:30
Stretching
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
Cycle
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
16:00
Hot Ass
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:30
Climb
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:45
Boxing
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
17:15
Cycle
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
Cycle
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:15
Cycle
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Barre
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:45
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Stretching
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:30
Power
07:30 - 08:25 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
07:45
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:15
Power yoga
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
08:45
Games
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:00
Cycle
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Barre Classic
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
09:30
Hot Ass
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Animal
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
10:15
Power yoga
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
10:45
TRX
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Climb
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:00
Cycle
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:15
Hot Ass
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Barre
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre Classic
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Maryna Piskun
Запиши се
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
15:00
TRX
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
15:15
Boxing
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
16:00
Games
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
16:15
Boxing
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anna Tymoshchuk
Запиши се
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
17:30
17:45
Hatha yoga
17:45 - 18:40 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
18:00
Hot Ass
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:45
Boxing UA
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
19:00
Barre Classic
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
19:15
Games
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
19:30
19:45
Boxing UA
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
20:00
Power yoga
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:15
TRX
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
20:30
Cycle
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:45
21:00
21:15
Hot Ass
21:15 - 22:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
21:30
21:45
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:45
Stretching
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
10:15
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Hot Ass
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
11:45
Climb
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
12:15
TRX
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
Hot Ass
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:00
5Q (5 Qualities)
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:15
TRX
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:00
Hatha yoga
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
15:15
Power
15:15 - 16:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
16:00
Cycle
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
16:15
Stretching
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Recovery
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:45
Cycle
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Anastasia Chekurda
Запиши се
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:15
Boxing
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
18:30
Brave TRX
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
18:45
Barre
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
19:00
Cycle 60 min
19:00 - 20:00 (60 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:15
Hot Ass
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:45
Barre Classic
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
20:00
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
20:45
21:00
21:15
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
07:30
Climb
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
08:00
Barre Classic
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Power 100
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Stretching
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:30
Hot Ass
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:45
5Q (5 Qualities)
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:55 (55 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
11:15
DJ Ride
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:30
Climb
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:45
Cycle
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
13:30
Climb
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
15:00
15:15
Hot Ass
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:30
Barre
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
16:00
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre Classic
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
16:45
Climb
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
17:00
Boxing UA
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
17:45
18:00
Recovery
18:00 - 18:55 (55 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
Boxing
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
18:15
Games
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
19:15
TRX
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
19:30
Barre Classic
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Катерина Глушко
Запиши се
19:45
Stretching
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
20:15
Power
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:30
Power yoga
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
21:15
21:30
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:30
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:00
Barre Classic
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
RUN
09:00 - 10:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Cycle
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
09:45
Boxing
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
10:00
Stretching
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:30
Games
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
Cycle
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
11:15
Animal
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
11:30
11:45
Games
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
14:00
Stretching
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
14:15
Hot Ass
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
14:45
Power
14:45 - 15:40 (55 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Daria Sereda
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
16:00
Barre Classic
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
16:15
Hot Ass
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:30
16:45
Recovery
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
17:30
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
18:15
Hot Ass
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
18:30
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
19:15
19:30
19:45
Power
19:45 - 20:40 (55 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
20:00
Barre
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:15
20:30
08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Yelyzaveta Chypurko
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
11:15
Power yoga
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:30
Barre Classic
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
12:45
Hot Ass
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
Dance Mix
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:30
Recovery
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:15
CYCLE UA
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:30
Barre
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:30
Power yoga
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
15:45
Hot Ass
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
17:15
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
17:45
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
18:45
Stretching
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Margarita Kuzmina
Запиши се
19:00
Hot Ass
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
19:15
19:30
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Ilona Kravchenko
Запиши се
20:15
20:30
20:45
Kyiv
Zhylyanska, 41А
Obolonskyi Ave, 19
Verkhohliada, 4B (girls only)
Korolenkivska St, 4
Mykoly Bazhana Ave, 10А
Lviv
Shevchenka, 120
Panasa Myrnoho, 24
Kharkiv
Universytets’ka, 16
София
бул. България, 109
Warsaw
St. Grzybowska, 43A
Този сайт използва бисквитки. Ползвайки сайта се съгласявате политиката за използване на бисквитки. За повезе информация посети нашия
Privacy Policy.
Ясно!