07:00
Climb
07:00 - 07:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
07:15
TRX
07:15 - 08:00 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Barre
07:15 - 08:00 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
08:15
Stretching
08:15 - 09:00 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
09:00
09:15
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Barre
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Games Power
15:00 - 15:55 (55 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
Stretching
15:00 - 15:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Maksim Tsuvinda
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
19:00
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
20:00
20:15
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
20:45
21:00
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Games
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
09:00
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
13:30
13:45
14:00
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
14:30
14:45
15:00
Mobility
15:00 - 16:00 (60 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
18:45
💿 Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Mobility
20:45 - 21:45 (60 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
21:00
21:15
21:30
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
TRX
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
09:00
09:15
Climb
09:15 - 10:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
18:45
Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
TRX
19:30 - 20:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Mobility
19:30 - 20:30 (60 mins)
Maksim Tsuvinda
Sign up
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
💿 Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Stretching
20:45 - 21:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
21:00
21:15
21:30
07:00
Climb
07:00 - 07:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
Barre
07:15 - 08:00 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
08:15
Stretching
08:15 - 09:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
09:00
09:15
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Barre
13:00 - 13:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Games Power
14:00 - 14:55 (55 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
19:00
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
20:00
20:15
20:30
Mobility
20:30 - 21:30 (60 mins)
Nataliya Dubok
Sign up
20:45
21:00
21:15
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Games Power
07:00 - 07:55 (55 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
09:00
09:15
Climb
09:15 - 10:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Mobility
15:00 - 15:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
Boxing
18:00 - 18:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
18:45
Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
TRX
19:30 - 20:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
Mobility
19:30 - 20:30 (60 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
20:15
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
20:45
Stretching
20:45 - 21:30 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
21:00
21:15
07:00
Climb
07:00 - 07:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
07:15
TRX
07:15 - 08:00 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Barre
07:15 - 08:00 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
08:15
Stretching
08:15 - 09:00 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
09:00
09:15
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Barre
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Games Power
15:00 - 15:55 (55 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
Stretching
15:00 - 15:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Maksim Tsuvinda
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
19:00
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
20:00
20:15
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
20:45
21:00
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Games
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
09:00
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
13:30
13:45
14:00
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
14:30
14:45
15:00
Mobility
15:00 - 16:00 (60 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
18:45
💿 Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Mobility
20:45 - 21:45 (60 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
21:00
21:15
21:30
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
TRX
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
09:00
09:15
Climb
09:15 - 10:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
18:45
Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
TRX
19:30 - 20:15 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
Mobility
19:30 - 20:30 (60 mins)
Maksim Tsuvinda
Sign up
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
💿 Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Stretching
20:45 - 21:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
21:00
21:15
21:30
07:00
Climb
07:00 - 07:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
Barre
07:15 - 08:00 (45 mins)
Agafonova Kseniya
Sign up
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
08:15
Stretching
08:15 - 09:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
09:00
09:15
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Barre
13:00 - 13:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Games Power
14:00 - 14:55 (55 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
TRX
18:30 - 19:15 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
19:00
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Barre
19:30 - 20:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Cycle
19:45 - 20:30 (45 mins)
Aleksandr Maksimchuk
Sign up
20:00
20:15
20:30
Mobility
20:30 - 21:30 (60 mins)
Nataliya Dubok
Sign up
20:45
21:00
21:15
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
Games Power
07:00 - 07:55 (55 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
07:15
Climb
07:15 - 08:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
Cycle
07:15 - 08:00 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
07:45
08:00
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Boxing
08:15 - 09:00 (45 mins)
Andrey Nesimoka
Sign up
08:30
Games
08:30 - 09:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
Stretching
08:30 - 09:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 mins)
Andrey Suhezkiy
Sign up
09:00
09:15
Climb
09:15 - 10:00 (45 mins)
Aleksey Mudruk
Sign up
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 mins)
Andrey Matvienko
Sign up
Cycle
13:00 - 13:45 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 mins)
Egor Ivanilov
Sign up
Barre
13:15 - 14:00 (45 mins)
Angela Mustafaeva
Sign up
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
14:15
14:30
14:45
15:00
Mobility
15:00 - 15:45 (45 mins)
Anastasiia Kaysina
Sign up
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
Boxing
18:00 - 18:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 mins)
Ekaterina Korzheva
Sign up
18:30
Climb
18:30 - 19:15 (45 mins)
Marina Saenko
Sign up
Games
18:30 - 19:15 (45 mins)
Anna Mazna
Sign up
18:45
Cycle
18:45 - 19:30 (45 mins)
Aleksandra Kovalenko
Sign up
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 mins)
Pavel Barabash
Sign up
19:15
19:30
TRX